Activiteiten

In onze gemeente is altijd wel iets te doen. Misschien zijn er dingen bij die u aanspreken en waar u graag aan mee wilt doen. Daarom hier de activiteiten van de komende tijd op een rijtje. Wilt u nog meer informatie over een bepaalde activiteit blader dan even door naar de kerkbode. Daar vindt u verdere gegevens.


Iedere eerste en derde zondag van de maand is er na afloop van de kerkdienst koffiedrinken.

Zondag 11 december

Na de kerkdienst meenemen enveloppe Amnesty schrijfactie.

Zondag 11 december

16.00 uur: Oecumenische kerstzangdienst, in zaal ‘de Groot’ Avervoordseweg 2, De Vecht

Dinsdag 13 december

18.45 tot 19.30 uur: Kinderkoor oefent in de kerk, o.l.v. Marlies Tiemens.

Zondag 18 december

11.30 uur: Concert slagwerkgroep en jeugdorkest Ons Genoegen. Om 11.00 uur (na de kerkdienst) staat de koffie klaar!

Donderdag 22 december

18.00 uur: Kerstmarkt in en rondom de kerk in samenwerking met OBS de Bongerd

Zaterdag 24 december

19.00 uur: Kinderkerstfeest, een muzikale viering m.m.v. leerlingen uit groep 6 van OBS de Bongerd, gospelkoor Inspiration en het kinderkoor o.l.v. Marlies Tiemens, en andere lokale muzikale bijdragen.

Dinsdag 17 januari

Bij elkaar ´aan tafel´. Er zijn 2 groepen die samen eten om de beurt bij een van de deelnemers. Genieten van elkaars kookkunsten, leuke gesprekken, meer weten over een gemeentelid. Ook meedoen? Aanmelden kan nog steeds bij: mauritsvanelsacker@pknterwolde-devecht.nl.

Reserveringen van het kerkgebouw doorgeven aan Henk Stormink of mailen naar: verhuur@pknterwolde-devecht.nl